FlashForward – TV série

Bazárek knih

Bazárek knih
 1. ŘÍJNA 2009; Během 137 sekund ( 2 min 17 sec ) zemře po celém světě 20 milionů lidí. Těch pár osudových minut se tak vyrovná několika letům druhé světové války. CO bylo příčinou celosvětového výpadku vědomí má za úkol vyšetřit Los Angelskáho oddělení FBI pod vedením agenta Wedecka. Hybnou silou celého šetření je ale agent Mark Benford, který ve svém záblesku viděl své vlastní vyšetřování.
  O úspěšnosti jakéhokoli amerického televizního seriálu rozhoduje v jeho prvopočátcích pilotní díl. V tomto ohledu neměl dle mého názoru FlashForward absolutně žádný problém. Úvodní epizoda si totiž v ničem nezadá s áčkovou produkcí jakéhokoli katastrofického filmu vzniklého v posledních letech.

  A o co tedy jde? DATUM celý svět postihne podivný jev, kdy všichni ( alespoň zpočátku se to tak jeví ) lidé upadnou na dvě minuty a sedmnáct vteřin a do bezvědomí. V této době se jejich vědomí posune přesně o půl roku kupředu, a ti kteří mají to štěstí, že nebyli právě na palubě přistávajících letadel nebo neřídili auto, spatří budoucnost, jaká je přesně za onoho půl roku čeká.
  Ne všichni ale během osudného „blackoutu“ svojí budoucnost spatří. Znamená na to, že nemají žádnou budoucnost? Je to důkaz toho, že za půl roku budou mrtví a proto nic neviděli? Ruku v ruce s předcházejícími otázkami, přichází otázka další a možná ze všech nejdůležitější: Je možné nepříjemnou budoucnost viděnou v krátkém záblesku změnit?
  Odpověď dávají jednotlivé epizody tohoto výborného seriálu.

  Pokud máte rádi seriály, které mají spoustu tajemných zápletek, pohrávají si s konspiračními teoriemi a nabízí i poměrně slušnou dávku akce, pak je FalshForward právě pro vás.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..