if ( !defined('ABSPATH')) exit; // Exit if accessed directly /** * The template used for displaying page content in page.php * * @package WordPress * @subpackage Weaver II * @since Weaver II 1.0 */ weaverii_trace_template(__FILE__); global $weaverii_cur_post_id; $weaverii_cur_post_id = get_the_ID(); weaverii_per_post_style(); ?>

Gallego Blas

blas_gallegoVe světě vybledlých „xeroxových“ umělců, kteří se zdají být vzdáleni nejméně čtyři generace od čehokoli inovativního, je Blas Gallego zářivý a živý originál.

Blas, ze samouka až k mistrovi fantasy-artu, strávil většinu svého života snahou věnovat se své velké vášni – malování. V mládí začal pracoval pro společnost zabývající se filmovou publicistikou, ale již o tři roky vytvořil svojí vlastní agenturu. V uplynulých letech se mu podařilo prosadit se doslova po celém světě a jeho práce se objevují doslova všude, od Tokia až po Rio de Janeiro.

Často pracoval také v USA a v posledních dvaceti letech tvoří hlavně olejomalby, plakáty a obaly knih. Specializuje se také na erotic art.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.