Album

Fastner & Larson

Fibiger Milan

Fields Fred

Fred Fields se narodil v roce 1965 na Honolulu Billovi a Vicki Fieldsovým. Po otcově odchodu ze sboru námořních sil se rodina přestěhovala na pevninu a usadila v malém městě KY. Ještě v útlém dětství se Fredovi narodil bratr Brian. Zatímco se Fredova matka věnovala novorozeneckým potřebám jeho bratra, Fred se musel zabavit pomocí tužky a papíru. Od nich se již budoucí nadějný umělec nikdy neodvrátil.

Eggleton Bob

Easley Jeff

Dien Chris

Diez Carlos

Cleavenger Dorian

Narodil se v Massachusetts, ale vyrůstal v New Jersey, kde také chodil do školy. Tam získal pověst nejen dobrého umělce, ale také člověka s výjimečným charakterem. Po dokončení střední školy byl přijat na uměleckou školu The Newark School of Fine and Industrial Arts , kde však nezůstal dlouho. Po několika týdnech ze školy sám odešel, nebo? výuka se mu zdála příliš nudná a nijak naučná. Vzpomíná na hodinu perspektivy, kdy učitel na konci vyučování kritizoval výtvory všech žáků a jako jediný přijatelný výsledek uznal ten Dorianův….

Fleming Thomas

Barevné i černobílé ilustrace, jejichž hlavním motivem jsou nadpřirozené ženské bytosti.

Foss Chris

Gomez Hector

Gorby Brad

Černobílé ilustrace Brada Gorbyho, který, jak tvrdí na svých stránkách, se přestal živit jako umělec kvůli nedostatku financí. Z doby jeho profi kariéry zůstaly alespoň skvělé ilustrace.

Guild Wars

Guild Wars je kooperativní RPG online počítačová hra (MMORPG) od společnosti ArenaNet. Ke hře jsou vydány dva přídavky, které je možné hrát i jednotlivě bez nutnosti zakoupit ostatní. Jsou to, Guild Wars Factions a Guild Wars Nightfall. Je také vydán jeden plnohodnotný datadisk s názvem Eye of the North, pro hraní tohoto datadisku je ale zapotřebí vlastnit původní titul Guild Wars.

Giancola Donato

Mix fantasy a sci-fi hýřící barvami, ze kterých až oči přecházejí ...

Gallego Blas

Ve světě vybledlých „xeroxových“ umělců, kteří se zdají být vzdáleni nejméně čtyři generace od čehokoli inovativního, je Blas Gallego zářivý a živý originál. Blas, ze samouka až k mistrovi fantasy-artu, strávil většinu svého života snahou věnovat se své velké vášni – malování. V mládí začal pracoval pro společnost zabývající se filmovou publicistikou, ale již o tři roky vytvořil svojí vlastní agenturu. V uplynulých letech se mu podařilo prosadit se doslova po celém světě a jeho práce se objevují doslova všude, od Tokia až po Rio de Janeiro. Často pracoval také v USA a v posledních dvaceti letech tvoří hlavně olejomalby, plakáty a obaly knih. Specializuje se také na erotic art.

Frances Victoria

Obrázky s tajuplnou gothic atmosférou, v nichž se kloubí fascinace i strach před smrtí. Jejich autorkou je mladá španělská ilustrátorka, obdivovatelka Luise Roya

Frazetta Frank

Frank Frazetta (9. Únor 1928, Brooklyn / New York – 10. května 2010, Fort Myers, Florida) je jeden z nejznámějších a nejvlivnějších Fantasy- a Science-Fiction-ilustrátorů, jehož styl byl často napodobován a kopírován.

Del Nido Chose

José Del Nido se narodil 29. května 1959 Cornelai, která se nachází jen několik kilometrů od Barcelony. V roce 1976 začalo jeho vzdělávání na umělecké škole V Cornellai, kterou tehdy vedl Raimon Llorti Gassat. Zde se José naučil první malířské a kreslířské techniky. navzdory tomuto akademickému vzdělání, je začná část jeho techniky autodidaktická. Své první práce ukázal - jak ve společnosti, tak i jednotlivcům - v malách sálech v Barceloně a jejím okolí.

Dark Art

Aboy Claudio

Další představitel, jehož doménou jsou černobílé kresby a objektem krásné ženy většinou zachycené spolu s nějakou vražednou technikou.

Achilleos Chris

Anacleto Jay

Filipínský komiksový kreslíř, který v současné době pracuje pro špičkové americké vydavatelství Marvel.

Whelan Michael

Fantasy ilustrace Michaela Whelana

Stawicki Matt

Fantasy ilustrace Matta Stawického

Blanché Pascal

Picacio John

John Picacio je dvojnásobným vítězem prestižní ceny Hugo v kategorii ilustrátor sci-fi, fantasy a hororu. Jeho dílo se vyznačuje velkou roumanitostí i rozsahem. Často kombinuje tradiční kresbu a malbu dokončovanou pomocí digitálních technik, stejně jako zkoumá další netradiční techniky jakou je například ručně vyráběná asembláž

Sperlonga Lorenzo

Lorenzo Sperlonga - Ilustrace

Stokes Anne

Galerie britské autorky, která žije v Leedsu, společně se svým manželem a synem. Jako ilustrátorka působí zhruba dvanáct let. Její obrazy můžete nalézt na široké škále předmětů - od knižních obálek, až po potištěná trička. Působí také jako ilustrátorka pro společnost Wizards of the Coast's a její herní svět Dungeon and Dragons. Na jejích stránkách www.annestokes.com můžete nalézt další, zde neuvedené, ilustrace, stejně tak jako možnost nákupu plakátů, triček apod.

Sestayo Arantza

Černobílé kresby zobrazující ženy v jejich temnějších podobách, i přesto ale krásné.

Cabral Ciruelo

Caldwell Clyde

Jako chlapec vyrůstající v malém městečku v Severní Karolíně, putoval Clyde Caldwell rudými písky Marsu a zkoumal svět v zemském jádru s knihami Edgara Rice Burroughse…a byl vtahován do jiných světů a dimenzí za dobrodružstvími Isaaca Asimova, Roberta A.Heinleina a Arthura C.Clarka. ...

Casotto Giovanna

Giovanna Casotto je jedna z mála žen pohybující se v erotickém komiksu. Pracuje s Francoem Saudellim a je nejznámější pro své fetišistické a erotickié ilustrace. Nicméně, mezi všemi "adult" umělci je jednou z mála, která vytvořila opravdu skvělé ilustrace s Vampirellou, a ty představuji v této "little" galerii.

Rood Brian

Ilustrace amerického malíře ( *1975, Toledo, OH USA), jehož doménou jsou hlavně komiksové ilustrace a krásné ženy.

Bisley Simon

Berkey John

John Berkey (1932 - 2008), autor, který již bohužel není mezi námi. Tvůrce skvělých SF obrazů, kterým dominují vesmírné lodě a stanice. Často maloval také výjevy z původních StarWars

Bertolini Max

Gutierrez Alan

Fantasy ilustrace Alana Gutierreze. Ženy démonické, bojovné i romantické ...

Hickman Stephen

Wallaper - sci-fi

Sokolova Katarina

Sorayama Hajime

Royo Luis

Royo Luis - Dome

Royův originální a ve světě fantasy ilustrací dosud nevídaný počin - album DOME. Nejenže se jedná o zcela nové práce L.Royoa,ale je to snad první album, jenž je celé věnováno nástěnným obrazům. A proč právě nástěnným obrazům? Důvod je jednoduchý. Luis Royo byl požádán jedním Moskevským multimilionářem o výzdobu chrámu postaveného speciálně pro tento účel. K práci si L.R. přizval svého syna Rómuloa Royoa a společně za 3 měsíce chrám skutečně vyzdobily.Vzniklo tak 45 renesančních obrazu v životní velikosti na ploše 80 m².Během prací bylo vše foto zdokumentováno a následně upraveno pro art album.

Sweet Darrel K.

Plnobarevné epické ilustrace, z nichž mnohé se objevily na obálkách známých fantasy knih

Tang Yuehui

Představitel východního malířství, který mimo jiné ztvárňuje i fantasy motivy.

Wonk Wayne

Povětšinou ilustrace komiksových hrdinů pocházejících z rozmezí let 1999 - 2002.

Youll Stephen

Fantasy ilustrace a wallpapery Stephena Youlla

Zeleznik John

Ilustrace ze světa Shadowrunu, ale nejenom z něj ...

Witchblade

Galerie, která není tentokrát věnovaná některému z autorů, ale komiksové postavě, kterou vyobrazili různí výtvarníci. Witchbladeje zbraň, kterou víceméně nedobrovolně nosí na ruce překrásná a nebezpečná policistka Sara Pezzini.

Vampirella

Tapety na plochu se společným jmenovatelem - Vampirellou, upíří dámou s božským tělem a minimalistickým červeným trikotem.

Vallejo Boris

Fantasy ilustrace jednoho z žijících klasiků žánru.

Vallejo Boris - Wallpaper

Starší tapety v rozlišení 1024 x 768

Purgatori

Purgatori je bohyně krve, upírka, v jejíž žilách koluje krev padlých andělů. Její touha po moci je všespalující, její vášeň nezkrotná. (Darion )

Parkinson Keith

Bell Julie

Lady Death

Ivan Michal

Horley Alex

Horn Greg

Latiok Michael

Lockwood Todd

Moore Chris

Morril Rowena

Ortega Cris

Mauro Tony

Manga - Wallaper

Zhouf Martin

Pár obrázků českého ilustrátora

image_pdfimage_print

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..